ریموت

ریموت

ریموت تنوع زیادی دارد و قبل از خرید باید از نوع و فرکانس آن مطمئن شوید. برای این کار قاب ریموت را باز کنید و از روی ظاهر برد و عددی که روی آی سی و کریستال نوشته شده است به نوع آن پی ببرید.

اگر روی برد 8 عدد سوئیچ یا کلید کشویی قرار دارد ریموت شما از نوع دیپ سوئیچ می باشد و حتما باید همین نوع را انتخاب کنید. معمولا فرکانس این ریموت 433 می باشد.

اگر روی آی سی ریموت ev1527 نوشته شده باشد ریموت کدلرن است و می توانید ریموت جدید تان را از نوع کدلرن یا بلوتوثی انتخاب کنید. فقط باید دقت کنید فرکانس ریموت جدید با ریموت قدیمی یکسان باشد. اگر ریموت کدلرن بخرید برای تعریف کردن آن باید از دکمه لرن روی برد گیرنده کمک بگیرید و اگر ریموت بلوتوثی بخرید می توانید ریموت قدیمی را روی آن کپی کنید و استفاده کنید.

اگر روی آی سی HCS نوشته باشد ریموت شما از نوع هاپینگ کد است و ریموت جدیدی که می خرید حتما باید از نوع هاپینگ کد و هم فرکانس آن باشد. این ریموت به کمک دکمه لرن روی گیرنده اضافه می شود و با ریموت بلوتوثی نمی توان آن را کپی کرد. امنیت این ریموت بالاتر از سایر مدل ها است و نیاز به گیرنده هاپینگ کد دارد.

اگر دکمه A و B ریموت را فشار دهید و چراغ ریموت چشمک بزند و خاموش شود مدل بلوتوثی می باشد. در این صورت می توانید ریموت جدیدتان را از نوع کدلرن یا بلوتوثی انتخاب کنید. آموزش کپی کردن ریموت بلوتوثی را ببینید.

ریموت و برد کرکره برقی دو قطعه کلیدی هستند که برای کنترل و عملکرد کرکره‌های برقی در استفاده روزمره استفاده می‌شوند. 

 

ریموت کرکره برقی یک دستگاه کوچک است که دارای دکمه‌های مختلفی است. با فشار دادن دکمه‌های روی ریموت، سیگنال بیسیم به برد کرکره ارسال می‌شود و برد به دستگاه کنترل کننده کرکره اطلاع می‌دهد تا تغییرات مورد نظر را در عملکرد کرکره ایجاد کند. برد کرکره عموماً داخل قسمت الکترونیکی ریموت قرار دارد.

 

برد کرکره برقی وظایف متنوعی دارد، از جمله:

 

1. دریافت سیگنال: برد کرکره استفاده می‌شود تا سیگنال‌هایی که توسط ریموت ارسال می‌شوند را دریافت کند و آن را به سیستم کنترل کننده کرکره منتقل کند تا دستورات را اجرا کند. این سیگنال‌ها ممکن است به صورت رادیویی یا با استفاده از فن آوری بی سیم دیگری انتقال داده شوند.

 

2. تفسیر و اجرای دستورات: برد کرکره مسئول تفسیر دستورهایی است که از طریق ریموت دریافت می‌شوند. با توجه به دستورات دریافتی، برد باید دستورات را به سیستم کنترلی کرکره منتقل کند تا تغییرات مورد نظر را در حرکت کرکره تولید کند، برای مثال بالا و پایین بردن کرکره، تنظیمات مختلف و ...

 

3. انجام تنظیمات: برد کرکره عموماً قابلیت تنظیم برخی از پارامترهای عملکردی را دارد. به طور معمول می‌توانید تابعیت‌های مانند سرعت حرکت کرکره، حساسیت راه اندازی، زمان تاخیر و دیگر تنظیمات را از طریق برد کرکره تنظیم کنید.

 

برای تعویض قطعات ریموت و برد کرکره برقی، معمولاً بهتر است با تامین کننده و تعمیر و نگهداری جک پارکینگی خود تماس بگیرید و از واحد خدمات مشتریانشان دریافت کنید. آنها می‌توانند شما را بهتر راهنمایی کنند و نصیحت های لازم را برای تغییر قطعات به شما بدهند.

فروشگاه پارت درز پخش عمده و خرده ریموت در سطح کشور را به عهده دارد. همکاران گرامی لطفا جهت سفارش تعداد تماس بگیرید.

مسیر سایت

اطلاعات تماس

آدرس: تهران , سه راه افسریه ، خیابان خاوران ، جنب پاساژ خورشید ، پاساژ ارغوان ، طبقه همکف ، پلاک 19

 تــلفن : 33574701 021

 تــلفن : 33878192 021

 تــلفکس : 33574702 021

 همـراه : 2948068 0912

 همـراه : 3750357 0919

 سامانه پیامکی: 500029100         

ایمـیل :

info@partdoors.ir

nedaavaran_2011@yahoo.com

@nedaavaran

 

 

 

تبلیغات


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/partdoor/public_html/libraries/joomla/database/database/mysql.php on line 293

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/partdoor/public_html/components/com_banners/models/banners.php on line 180

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/partdoor/public_html/components/com_banners/models/banners.php on line 203

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/partdoor/public_html/modules/mod_banners/tmpl/default.php on line 20

اطلاعات تماس

آدرس: سه راه افسریه ، خیابان خاوران ، روبروی پاساژ خورشید ، پاساژ ارغوان ، طبقه همکف ، پلاک 19

 تــلفن : 33574701 021

 تــلفن : 33574702 021

 همـراه : 2948068 0912